1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

Новини

07 листопада 2014 р.

1
2
1
1
1

Брейн-ринг

   Кіровоградський інститут комерції славиться не лише гарними знаннями в галузі економіки, але й чудовими гравцями в іграх інтелектуального характеру.
   6 листопада 2014 року в КІКу відбулася перша гра «Брейн-ринг», в якій взяли участь як студенти, так і викладачі. Грали три команди:
1. Команда Економіко-правового коледжу “Мега-мозок”.
2. Команда інституту комерції “Red aces”.
3. Команда викладачів “Преподулі”.
Гра складалася з таких конкурсів:
- “Цитати з фільмів”;
- “Стандартний конкурс - питання-кнопка-відповідь”;
- “Конкурс капітанів”;
- “Вгадай мелодію”;
- “Вгадай країну за прапором”.

   Студентський парламент підготував гру таким чином, щоб було цікаво і викладачам, і студентам, і глядачам.
Гра була дуже напруженою, особливо між командою інституту і командою викладачів. Розрив між командами “Red aces” та “Преподулі” становив лише 3 бали, але студентська команда інституту все ж таки перемогла, з чим ми їх і вітаємо!


05 листопада 2014 р.

1
2
1
1
1

Свято «Хелловін» у Кіровоградському інституті комерції

   Хелловін, або Відьо́мська ніч - сучасне свято, яке походить від старовинного кельтського. Святкується в ніч на 1 листопада. Після прийняття християнства його святкували як «Надвечір'я Дня всіх святих».
   Найгучніше відзначається в США, Канаді, Ірландії та Великій Британії. Не будучи державним святом, за популярністю Хелловін поступається лише Різдву. В Україні набуває поширення після здобуття незалежності, разом із пожвавленням процесів американізації наприкінці XX ст. у світі. На думку багатьох дослідників, Хелловін є християнізованим святом, що походить від кельтських святкувань жнив та днів мертвих, тобто має поганські корені, зокрема від шотландського Савину. Також існують припущення, що Хелловін розвинувся незалежно від Савину та має християнське підґрунтя.
   Під час святкування Хелловіну відбувається традиційне випрошування цукерок дітьми, відвідування тематичних костюмованих вечірок, прикрашання оселі та будівель, вирізання ліхтаря з гарбуза, цукрування яблук, розведення вогнищ, виловлювання яблук із відра, розігрування, розповідання моторошних оповідок, перегляд фільмів жахів тощо.
   31 жовтня 2014 року в Кіровоградському інституті комерції відбулася костюмована вечірка в стилі «Хелловін». Студенти перевдяглися, зробили жахливі макіяжі, принесли ліхтарі з гарбуза. Також відбулися цікаві конкури: «Відьма», «Вампір», «Око зомбі», «Казка на ніч», в яких усі бажаючі змогли взяти участь, отримати перемогу та смачні солодощі як приз. Також відбувся конкурс гарбузів «Джек» та конкурс на найстрашніший костюм, де журі обрало темнішого із темніших. Загалом, свято тривало дуже цікаво й весело!


29 жовтня 2014 р.

24102014
1
1
1
1
 
  29 жовтня 2014 року в Кіровоградському інституті комерції відбулася зустріч з Андрієм Руденком - керівником Тренінгового центру, бізнес-тренером, мотивуючим спікером, засновником онлайн-школи «Успішна молодь», автором книг та освітніх програм у сфері мотивації особистого росту, ораторської майстерності, тайм-менеджменту і сімейних відносин. Він провів для студентів мотивуючий семінар, в ході якого студенти дізналися:

  • Про основні страхи людини та способи боротьби з ними;
  • Де взяти мотивацію в тяжку хвилину;
  • Як полишити звичну зону комфорту;
  • Приклади з життя видатних людей, які почали все з нуля;
  • Способи боротьби з помилковими переконаннями («Я не можу», «В мене не вийде»).
  Семінар пройшов дуже цікаво і з користю. Студенти розширили власний світогляд, зрозуміли, що НЕМОЖЛИВЕ – МОЖЛИВЕ, зрозуміли, що треба замінити свої негативні звички на позитивні, більше уваги приділяти навчанню та самоосвіті, серйозно задумалися над своїм майбутнім.


21 жовтня 2014 р.

hmc232

Подорож до Суботова

  18 жовтня 2014 року студенти Кіровоградського інституту комерції відвідали село Суботів, де й досі зберігається усипальня легендарного Богдана Хмельницького. Студенти з користю провели час в колишніх володіннях гетьмана. Територія чудово збереглась та має неперевершені краєвиди. Звідти юні екскурсанти попрямували до Мотронинського монастиря та відвідали дуб Максима Залізняка, якому вже 1100 років.
  Після екскурсії студенти посиділи в кафе у пані Олесі, яка гостинно частувала їх українськими стравами. Поїздку організувала викладач КІКу - Буткевич Оксана Вікторівна, яка стала не лише ініціатором подорожі, але й чудовим екскурсоводом.
  По дорозі додому всі дружно співали народні пісні! Поїздка ще більше здружила студентів, всі лишилися задоволеними, отримавши масу позитивних емоцій та корисної інформації.


13 жовтня 2014 р.

hmc

СОЦІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНИЙ ІНСТИТУТ «ПЕДАГОГІЧНА АКАДЕМІЯ» ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ОТРИМАННЯ СТИПЕНДІЇ «ЕЛЬВОРТІ-НМС» НА НАВЧАННЯ У ВЕЛИКОБРИТАНІЇ

  Стипендія надає право на навчання в одній з престижних приватних британських шкіл, які є учасниками проекту HMC, протягом 1 року.
  До участі в конкурсі запрошуються учні шкіл міста Кіровограда та області віком 15-16 років (дата народження: 03.1998 р. – 28.08.1999 р.)

  Заяви на участь у конкурсі приймаються до 7 листопада 2014 року.

Ознайомитись з повним текстом оголошення>>>


10 жовтня 2014 р.

epk08102014-4512

СОЛОДКА П'ЯТНИЦЯ
В КІРОВОГРАДСЬКОМУ ІНСТИТУТІ КОМЕРЦІЇ

  З давніх-давен Україна славилася смачними стравами. Тому студенти Кіровоградського інституту комерції вирішили вкотре про це нагадати 10 жовтня 2014 року, організувавши черговий «Ярмарок солодощів», під час якого всі групи презентували свої кулінарні досягнення. Хлопці та дівчата мали можливість показати, що вони не лише майбутні професійні економісти, а й чудові кулінари!
  Крім того, талановиті студенти КІКу не тільки гарно готують, але й пречудово співають. В цьому всі присутні переконалися на конкурсі «Караоке».
  Також під час свята було організовано різноманітні веселі ігри, майстриня Ольга Тесленко плела всім бажаючим гарні українські коси, а художниці Писарєва Юлія та Кренца Вікторія робили чудовий боді-арт.
  Веселий настрій створювала циганка-гадалка Олена Рудік, яка розповідала майбутнє всім, хто “золотив ручку”, а ще пригощала цукерками з побажаннями.
  Свято мали змогу відвідати не лише студенти та викладачі Кіровоградського інституту комерції, а й всі перехожі.


06 жовтня 2014 р.

1

ЗІ СВЯТОМ, НАШІ ЛЮБІ ВИКЛАДАЧІ!

  3 жовтня 2014 року з нагоди Дня працівника освіти студенти Економіко-правового коледжу та Кіровоградського інституту комерції підготували сюрприз для своїх викладачів – плакат і пісню!

Вітаєм Вас, викладачі, із Вашим святом!
Бажаєм всім життєвого тепла,
Щоб всіх студентів згадували з жартом,
Щоб вічна юність у душі цвіла!
Побільше вам завзяття й оптимізму,
Усміхненості й іскорки в очах.
Своє життя наповнюйте ви змістом,
Літайте десь на вічних двигунах!


06 жовтня 2014 р.

1234

Наші на «AGRO–EXPO»!

  2 жовтня 2014 року навчальні заклади Кіровоградський інститут комерції та Економіко-правовий коледж взяли участь в аграрній виставці «AGRO–EXPO». Викладачі здійснювали профорієнтаційну роботу, а студенти запрошували всіх на навчання в КІКу. А ще студентка ІІ курсу Тесленко Ольга влаштувала майстер-клас по заплітанню коси в різноманітних варіаціях. Біля палатки нашого закладу модниці утворили цілу чергу: кожна хотіла повернутися з виставки з новою зачіскою. Проте студенти не лише «працювали», а й відпочивали: мали змогу оглянути виставку, сфотографуватися поруч із виставковими експонатами та просто гарно провести час.


06 жовтня 2014 р.

1

Зустріч із героєм

  1 жовтня 2014 року студенти Кіровоградського інституту комерції та Економіко-правового коледжу зустрілися з Сергієм Скрипкою, який є учасником бойових дій на Сході України.
  Сергій багато розповів про цю жахливу війну, що точиться на теренах нашої держави, про будні українських військових в зоні АТО.
  Зустріч була корисною і повчальною та ще раз нагадала нам, що мир в Україні – це найбільша цінність кожного українця.
  Ми всі – і викладачі, і студенти – пишаємося тим, що поруч із нами є такі герої, як Сергій - справжній син України! Ми бажаємо йому повного одужання після поранення і схиляємо голови перед його мужністю і патріотизмом, адже, ризикуючи власним життям, він під градом ворожих куль захищав кожного з нас.
  Сергію, нехай твої блакитні, як небо України, очі завжди світяться вогниками щастя, радості й любові, а всі негаразди оминають твоє життя!
  СЛАВА УКРАЇНІ! СЛАВА ГЕРОЯМ!


06 жовтня 2014 р.

123

Кіровоградський інститут комерції
приєднався до Всеукраїнського тижня планування сім’ї
та репродуктивного здоров’я

  26 вересня 2014 року в КІКу відбулася повчальна лекція на свіжому повітрі про планування сім’ї, про методи контрацепції та їх значення в житті людини. Організатором цього заходу стала старший викладач Ольга Володимирівна Гріднєва. Волонтерами було проведено опитування щодо рівня знань студентів про методи контрацепції та венеричні захворювання. Після опитування студенти мали можливість написати massage, суть якого полягала в тому, що на аркушах були написані незакінчені фрази на зразок: «Я за здоровий спосіб життя, тому що…», «Я користуюсь методами контрацепції, тому що…», які повинні були закінчити самі студенти. Загалом заняття пройшло дуже цікаво і з користю. На заході панувала дружня атмосфера, яка посприяла гарному настрою як студентів, так і викладачів!
Сторінка 10 з 27

Навігація

Оголошення

Приймальна комісія

Кіровоградський інститут комерції оголошує набір на підготовку фахівців з вищою освітою за освітньо–кваліфікаційними рівнями бакалавра та спеціаліста відповідно до ліцензії.

Як подати документи:
 • Заява на вступ для першого курсу, ступінь "бакалавр", подається до загальнодержавної системи "Електронний вступ"    http://ez.osvitavsim.org.ua
 • Заява на вступ на 2, 3 курс, ступінь "бакалавр", та на 5 курс освітньо-кваліфікаційного рівня "спеціаліст", подається в письмовій формі за адресою: м. Кіровоград, вул. Шевченко, буд. 21/27, або в електронній формі на поштову адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
 • Завантажити заяву на вступ на освітньо-кваліфікаційний рівень "бакалавр" (2, 3 курс) - файл barcelor_2-3.doc
 • Завантажити заяву на вступ на освітньо-кваліфікаційний рівень "спеціаліст" - файл specialist_2-3.doc

 

Шифр та найменування галузі знань 07 Управління та адміністрування

Ліцензований обсяг

Термін дії ліцензії 

Денна

Заочна

Код та напрям підготовки бакалаврів

     

075 Маркетинг

25

25

безстроково

072 Фінанси, банківська справа та страхування

30

30

безстроково

071 Облік і оподаткування

30

30

безстроково

Код та назва спеціальності підготовки

     

075 Маркетинг

25

25

безстроково

071 Облік і оподаткування

30

30

безстроково

072 Фінанси, банківська справа та страхування

30

30

безстроково

На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра приймаються особи з повною загальною середньою освітою.
На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста приймаються особи, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра.
Термін навчання в Кіровоградському інституті комерції:
підготовка бакалаврів – 4 роки (базова вища освіта);
підготовка спеціалістів – 1 рік (повна вища освіта).

 Документи, необхідні для вступу в інститут:

       Вступники подають заяву про вступ до інституту, в якій вказують напрям підготовки (спеціальність – у разі вступу на навчання за програмами бакалавра, спеціаліста), форму та джерела фінансування навчання, і стверджують особистим підписом факт ознайомлення з Правилами прийому, наявною ліцензією і сертифікатом про акредитацію інституту.

  До заяви вступник додає:

 • Документ державного зразка про освіту, на основі якого здійснюється вступ, і додаток* до нього (оригінал або завірена ксерокопія);
 • Cертифікат ЗНО Українського центру оцінювання якості освіти (для вступників на основі повної загальної середньої освіти);
 • Медичну довідку за формою 086-о або її ксерокопію;
 • Чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см;
 • Ксерокопію довідки ДПА про присвоєння ідентифікаційного номера;
 • Ксерокопію першої та другої сторінок паспорта;
 • Встановлені законодавством України документи, якщо вступник претендує на пільги.

     Паспорт (свідоцтво про народження для осіб, які за віком не мають паспорта), військовий квиток (посвідчення про приписку до призовної дільниці) вступник пред'являє особисто.

МИ ОБІЦЯЄМО ВАМ:

    • Високу ефективність навчання;
    • Практичну цілеспрямованість курсів;
    • Вивчення англійської мови за допомогою інтенсивних методик та постійного спілкування з носіями англійської мови;
    • Працевлаштування вже на 4,5 курсах та сприяння розвитку Вашої кар'єри;
    • Всебічний розвиток та самореалізацію в студентському середовищі;
    • Диплом державного зразка.{jcomments off}

Детальніше...

Конкурс Ельворті-НМС

Цього року, як і раніше, учні середніх навчальних закладів м. Кропивницького і Кіровоградської області мають можливість виграти стипендію Ельворті-HMC на навчання у Великій Британії протягом одного року. Конкурс адмініструється Радою Асоціації Директорів приватних шкіл Великобританії (НМС) в рамках проекту для Центральної та Східної Європи і проводиться на базі нашого навчального закладу.

Стипендія Ельворті-НМС була започаткована в 2007 році за ініціативою Майкла Кларксона Вебба - онука Роберта Ельворті, як своєрідне продовження знаного проекту – стипендії ім. Ельворті, яка надавала можливість кіровоградським школярам навчатися у престижній приватній англійській школі Чігвелл у графстві Ессекс.

Переможці конкурсу Ельворті-НМС розподіляються по школах Великобританії, всі з яких мають високий рівень наукових, спортивних і культурних досягнень.

Стипендія покриває повну вартість навчання, харчування та проживання у Великобританії.Проект НМС також надає певну суму на додаткові витрати, такі як участь у культурних і туристичних заходах.

Більше 50 кіровоградських школярів вже стали стипендіатами програми Ельворті-НМС і змогли безкоштовно навчатися у британських школах протягом одного навчального року.

 Конкурс проводиться в три етапи, які включають:
- лексико-граматичний тест на володіння англійською мовою (3 грудня 2016 року);
- написання твору англійською мовою на задану тему (10 грудня 2016 року);
- інтерв’ю з представниками Робочої Групи НМС з Великобританії (13 січня 2017 року).

Відбір на отримання стипендій здійснюється за результатами етапів конкурсу, академічної успішності, рекомендацій від адміністрації школи,рівнем володіння письмовою та розмовною англійською мовою. Найважливішим критерієм відбору є виступ на інтерв’ю, яке проводиться представниками Робочої Групи НМС з Великобританії.

Цього року до участі в конкурсі запрошуються учні шкіл віком 15-16 років (дата народження: 01.03.2000 р. – 28.08.2001 р.).

3 грудня 2016 року на базі Кіровоградського інституту комерції відбувся 1-й тур конкурсу Ельворті-НМС на навчання у Великобританії. Бажання взяти участь у конкурсі виявили старшокласники із різних куточків Кіровоградщини: м.Кропивницького, Гайворону, Олександрії, Світловодська. Учасники продемонстрували високий рівень володіння англійською мовою і успішно пройшли тестування.

Другий тур конкурсу Ельворті-НМС відбудеться 10 грудня 2016 року об 11.00 у приміщенні Кіровоградського інституту комерції за адресою: м.Кропивницький, вул. Шевченка, 21/27.

{jcomments off}

Детальніше...