1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

Новини

23 червня 2015 р.

23062015-1

2

Розширене засідання роботодавців Кіровоградської області

  Минулого тижня у приміщенні ПАТ "Червона зірка" пройшло спільне розширене засідання правління Кіровоградського обласного об'єднання організацій роботодавців та Організації роботодавців Кіровоградської області, в якому взяли участь перший проректор Кіровоградського інституту комерції, к.екон.н., доцент Василенко Д.В. та к.екон.н., доцент економічного факультету Тертиця О.О.
  На порядку денному було заслухано інформацію голови правління Павла Штутмана про підсумки роботи Х з’їзду Федерації роботодавців України, що відбувся 2 червня 2015 року.
  Другим питанням порядку денного був прийом до Кіровоградського обласного об'єднання організацій роботодавців нових членів організації, а саме: державного підприємства «Кіровоградський облавтодор», ПАТ «Металіт», ТОВ «Імекс-ЛТД», швейного підприємства «Мрія Є», Кіровоградського інституту Університету сучасних знань, ВАТ «Кіровоградгаз», Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області, ТОВ Виробничо-комерційна фірма «Спліт».
  На завершення учасники засідання прийняли рішення провести конференцію організацій роботодавців у вересні 2015 року.


02 червня 2015 р.

22052015-11
 Круглий стіл на тему: "Асоціація на старті",
як підготуватись до нових взаємин з ЄС?"
 
  Наприкінці травня у Кіровоградській регіональній торгово-промисловій палаті відбулося засідання "круглого столу" на тему: "Асоціація на старті: як підготуватись до нових взаємин з ЄС?"
  У засіданні взяли участь народний депутат України Борис Тарасюк, керівник Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні Габріеле Бауманн, експерти з міжнародних відносин, права та економіки, заступник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Коваленко, підприємці, а також голова Кіровоградської Асоціації жінок-підприємниць у Кіровоградській області, ректор Кіровоградського інституту комерції, к.пед.н. Василенко Н.О.
  З вітальним словом до присутніх звернулися заступник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Коваленко, керівник представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні Габріеле Бауманн, модератор заходу – народний депутат України Борис Тарасюк.
  Захід було присвячено практичному впровадженню Угоди про асоціацію та економічним викликам зони вільної торгівлі з ЄС. Мова йшла про те, які конкретні кроки можуть зробити місцеві підприємства для ефективного та безболісного вступу України до зони вільної торгівлі з ЄС 1 січня 2016 року.
  Народний депутат України Борис Тарасюк наголосив, що потрібно чимало часу та зусиль, аби відчути перші результати впровадження Угоди про асоціацію України з ЄС, яку торік ратифікували Європарламент та Верховна Рада України.
  Далі Габріеле Бауманн висвітлила позицію Німеччини щодо України та прокоментувала особливості подальшого процесу імплементації Угоди про асоціацію з Україною.

26 травня 2015 р.

22052015-1

  Сьогодні в Кіровоградському інституті комерції з нагоди дня народження к.пед.н., ректора Василенко Н.О. відбулося урочисте засідання вченої ради. Вітання від Міжнародного спеціалізованого комітету з нагород та відзнак зачитав доктор філософії, академік О.В. Травкін.
  У своєму вітальному слові він подякував ректорові за співпрацю, за її подальший розвиток, за майбутні перспективи.Особливо цінним і визначальним на урочистості стало те, що з нагоди дня народження Василенко Наталія Олександрівна на підставі спільного рішення Наукових рад, Академії комплексної безпеки, Міжнародної академії козацтва, Академії історії та археології нагороджена УНІВЕРСАЛОМ кавалера міжнародного ордена Святого Архангела Михаїла за діяльність у становленні та розвитку вищої освіти незалежної України, високий професіоналізм, духовність і в цілому примноження добра на землі.


23 травня 2015 р.

22052015-123
Відбулася студентська конференція

  22 травня 2015 року на базі Кіровоградського інституту комерції відбулася ХV Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Економічне диво в Україні очима студентів». Такі наукові заходи давно вже стали традиційними для нашого навчального закладу. Під час конференції відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Країна без податків: мрія або реальність?». З доповіддю «Податковий рай для України» виступив ректор «Соціально-педагогічного інституту Педагогічна академія», д.пед.н., проф. Василенко В.А. Його виступ викликав у студентів жваве обговорення актуальної для нашої держави теми. Виступаючому було задано багато цікавих питань. 
  Після перерви учасники конференції працювали в секціях.
  На заключному засідання відбулося підведення підсумків роботи конференції та вручення грамот кращим доповідачам.

21 травня 2015 р.

1

  14 травня 2015 року студенти І курсу Економіко-правового коледжу групи ЕК-14 та ІІ й ІІІ курсів Кіровоградського інституту комерції відвідали Обласний центр планування сім’ї, де їм розповіли цікаву лекцію про репродуктивне здоров'я людей, а особливо молоді.
  Також студентам провели екскурсію по закладу, щоб в разі необхідності знали куди і до кого звертатись. Клініка надає консультації молоді на засадах безвідмовності, доброзичливості, конфіденційності, анонімності, неупередженості підходу до відвідувача та добровільності. Це значить, що молода людина, яка має якісь проблеми із репродуктивним здоров'ям або потребує консультації, підтримки чи поради, може звернутися до такої клініки і отримати допомогу, навіть не називаючи свого справжнього імені.
  Студентам дуже сподобалася лекція. Вони пообіцяли дотримуватись усіх порад, про які їм говорили.


15 травня 2015 р.

12
Шановна Наталіє Олександрівно!

Науково-педагогічний колектив, співробітники і студенти
інституту щиро вітають Вас з днем народження!

Бажаємо миру і світлої долі,
Запалу, енергії, сили доволі.
Творчого вогнику, віри й наснаги,
Щедрості серця, людської поваги.
На довгих стежках Вашої ниви
Будьте завжди Ви здорові й щасливі!

 З повагою, Колектив Кіровоградського інституту комерції.


31 березня 2015 р.

26032015-11
  Наприкінці березня 2015 року в Кіровограді відбувся форум "Бізнес і влада – на захисті інтересів держави". Його ініціатором виступили Кіровоградське обласне відділення УСПП та Кіровоградське обласне об’єднання організацій роботодавців.
  У форумі активну участь взяли керівники підприємств, представники влади, громадських організацій, зокрема і ректор Кіровоградського інституту комерції, к.пед.н. Василенко Н.О.
  «Сьогоднішній форум має на меті поглиблення діалогу, взаємопідтримки та взаєморозуміння між органами самоврядування і бізнесом у справі розбудови держави», – підкреслила, звертаючись до учасників заходу, заступник голови обласної державної адміністрації Віта Атаманчук.
  Під час виступів учасники зібрання зосередили увагу як на системі освіти, зайнятості населення, так і на консолідації всіх суспільних сил. Крім того, висловили власне бачення шляхів виходу з кризи, напрацьованих в рамках роботи Антикризової ради, мета якої — взаємна прозорість, чесність та довіра між державою, бізнесом і суспільством.

30 березня 2015 р.

26032015-111
  24 березня 2015 року студенти ІІІ курсу Кіровоградського інституту комерції відвідали в с. Суботці православний храм Преподобного Максима Сповідника.
  Це село розташоване у Знам'янському районі Кіровоградської області. Історія говорить, що у 1752-1764 роках тут стояла 14-та рота Новосербського гусарського полку (кінного). Село також мало назви Аджамський шанець, Субботиц, Суботиц (сербський аналог - Суботиця). Станом на 1772 рік в шанці Суботиці існувала дерев'яна однопрестольна Стрітенська церква, священиком якої з 1758 року був Григорій Цинтилович, який отримав грамоту від преосвященного Гервасія Переяславського.
  Зараз це невелике село, через яке пролягає головна дорога від Кіровограда до Знам’янки.
  У 2002 році на кладовищі села була освячена церква, зведена в пам’ять про загиблого неподалік Максима Москаленка. Церква дуже гарна. Служби тут править отець Євгеній, тому приїздять сюди хрестити дітей звідусіль. Місце дихає спокоєм і тишею... Хоча для тих, хто любить гамірно відпочивати, через дорогу - гарний дитячий майданчик.
  Для студентів Кіровоградського інституту комерції ця подорож принесла чимало позитивних вражень. Студенти отримали відповіді на свої запитання стосовно віри та іншого, а також просто відпочили душею і в дарунок отримали приємні спогади про поїздку.

30 березня 2015 р.

26032015-1
  26 березня 2015 року студенти Кіровоградського інституту комерції відвідали театр імені М.Л. Кропивницького, аби переглянути народну оперу Івана Котляревського «Наталка Полтавка». 
  «Наталка Полтавка» — безсмертний твір Івана Котляревського, як і «Енеїда», - започаткував розвиток нової української літератури. У бідної вдови є красуня донька Наталка, яка змушена стати нареченою багатого жениха пана Возного не через кохання, а заради спокою рідної матері та багатства. Але Наталка відчуває прірву і порожнечу між ними: вона - проста дівчина, а він - пан. У цей час повертається з далеких мандрів коханий Наталки – наймит Петро. Перед самим весіллям пан Возний відмовляється від своїх намірів, бо бачить, чого насправді хоче Наталка.
  Історія кохання сільської дівчини Наталки і наймита Петра, внутрішній духовний світ героїв розкриваються через пісні. Їх аж 19 – перенесені або стилізовані під фольклор. Це лірично-побутові, обрядові, купальські пісні, балади («Віють вітри, віють буйні…», яку приписують легендарній Марусі Чурай, «Ой оддала мене мати за нелюба заміж», «Брала дівка льон», «Розлилися води на чотири броди», «Чорна хмаронька наступає», «Лимерівна»).
  Головною ідеєю стала думка, що душевна стійкість, моральна краса та доброчесність є запорукою щастя. Вони допоможуть дійти згоди між людьми з різними, інколи протилежними характерами та поглядами. Тому зрозумілою є й кінцівка п'єси Котляревського, коли всі дійові особи після важких драматичних перипетій співають "пісню згоди" (Чи не є це актуальним у нашому неспокійному суспільстві?).
  Студентам дуже сподобалася вистава, актори надзвичайно талановиті. Бажаємо їм творчих успіхів, аби вони й надалі приємно вражали нас своєю грою.

30 березня 2015 р.

01042013-3-big1
  20 березня 2015 року студенти Кіровоградського інституту комерції відвідали бібліотеку імені О.М. Бойченка, де в рамках флеш-акції «Диво-день календаря» відбулось dream-party «Куди приводять сни». Цей захід присвячено відзначенню Всесвітнього дня сну, який відзначається щорічно третьої п'ятниці березня. Загадковий світ сновидінь, в який ми занурюємося вночі, приховує в собі безліч таємниць і загадок. Сни хвилюють нас, зачіпають нашу цікавість і нашу душу, змушують замислитися над своїм життям. В бібліотеці проводили різнопланові заходи: пізнавальні години, майстер-класи, діяла інстальована фотостудія, книжкові виставки тощо.
  Студентам дуже сподобався цей захід, вони дізнались багато нового про сни і їх тлумачення.Сторінка 8 з 27

Навігація

Оголошення

Приймальна комісія

Кіровоградський інститут комерції оголошує набір на підготовку фахівців з вищою освітою за освітньо–кваліфікаційними рівнями бакалавра та спеціаліста відповідно до ліцензії.

Як подати документи:
 • Заява на вступ для першого курсу, ступінь "бакалавр", подається до загальнодержавної системи "Електронний вступ"    http://ez.osvitavsim.org.ua
 • Заява на вступ на 2, 3 курс, ступінь "бакалавр", та на 5 курс освітньо-кваліфікаційного рівня "спеціаліст", подається в письмовій формі за адресою: м. Кіровоград, вул. Шевченко, буд. 21/27, або в електронній формі на поштову адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
 • Завантажити заяву на вступ на освітньо-кваліфікаційний рівень "бакалавр" (2, 3 курс) - файл barcelor_2-3.doc
 • Завантажити заяву на вступ на освітньо-кваліфікаційний рівень "спеціаліст" - файл specialist_2-3.doc

 

Шифр та найменування галузі знань 07 Управління та адміністрування

Ліцензований обсяг

Термін дії ліцензії 

Денна

Заочна

Код та напрям підготовки бакалаврів

     

075 Маркетинг

25

25

безстроково

072 Фінанси, банківська справа та страхування

30

30

безстроково

071 Облік і оподаткування

30

30

безстроково

Код та назва спеціальності підготовки

     

075 Маркетинг

25

25

безстроково

071 Облік і оподаткування

30

30

безстроково

072 Фінанси, банківська справа та страхування

30

30

безстроково

На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра приймаються особи з повною загальною середньою освітою.
На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста приймаються особи, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра.
Термін навчання в Кіровоградському інституті комерції:
підготовка бакалаврів – 4 роки (базова вища освіта);
підготовка спеціалістів – 1 рік (повна вища освіта).

 Документи, необхідні для вступу в інститут:

       Вступники подають заяву про вступ до інституту, в якій вказують напрям підготовки (спеціальність – у разі вступу на навчання за програмами бакалавра, спеціаліста), форму та джерела фінансування навчання, і стверджують особистим підписом факт ознайомлення з Правилами прийому, наявною ліцензією і сертифікатом про акредитацію інституту.

  До заяви вступник додає:

 • Документ державного зразка про освіту, на основі якого здійснюється вступ, і додаток* до нього (оригінал або завірена ксерокопія);
 • Cертифікат ЗНО Українського центру оцінювання якості освіти (для вступників на основі повної загальної середньої освіти);
 • Медичну довідку за формою 086-о або її ксерокопію;
 • Чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см;
 • Ксерокопію довідки ДПА про присвоєння ідентифікаційного номера;
 • Ксерокопію першої та другої сторінок паспорта;
 • Встановлені законодавством України документи, якщо вступник претендує на пільги.

     Паспорт (свідоцтво про народження для осіб, які за віком не мають паспорта), військовий квиток (посвідчення про приписку до призовної дільниці) вступник пред'являє особисто.

МИ ОБІЦЯЄМО ВАМ:

    • Високу ефективність навчання;
    • Практичну цілеспрямованість курсів;
    • Вивчення англійської мови за допомогою інтенсивних методик та постійного спілкування з носіями англійської мови;
    • Працевлаштування вже на 4,5 курсах та сприяння розвитку Вашої кар'єри;
    • Всебічний розвиток та самореалізацію в студентському середовищі;
    • Диплом державного зразка.{jcomments off}

Детальніше...

Конкурс Ельворті-НМС

Цього року, як і раніше, учні середніх навчальних закладів м. Кропивницького і Кіровоградської області мають можливість виграти стипендію Ельворті-HMC на навчання у Великій Британії протягом одного року. Конкурс адмініструється Радою Асоціації Директорів приватних шкіл Великобританії (НМС) в рамках проекту для Центральної та Східної Європи і проводиться на базі нашого навчального закладу.

Стипендія Ельворті-НМС була започаткована в 2007 році за ініціативою Майкла Кларксона Вебба - онука Роберта Ельворті, як своєрідне продовження знаного проекту – стипендії ім. Ельворті, яка надавала можливість кіровоградським школярам навчатися у престижній приватній англійській школі Чігвелл у графстві Ессекс.

Переможці конкурсу Ельворті-НМС розподіляються по школах Великобританії, всі з яких мають високий рівень наукових, спортивних і культурних досягнень.

Стипендія покриває повну вартість навчання, харчування та проживання у Великобританії.Проект НМС також надає певну суму на додаткові витрати, такі як участь у культурних і туристичних заходах.

Більше 50 кіровоградських школярів вже стали стипендіатами програми Ельворті-НМС і змогли безкоштовно навчатися у британських школах протягом одного навчального року.

 Конкурс проводиться в три етапи, які включають:
- лексико-граматичний тест на володіння англійською мовою (3 грудня 2016 року);
- написання твору англійською мовою на задану тему (10 грудня 2016 року);
- інтерв’ю з представниками Робочої Групи НМС з Великобританії (13 січня 2017 року).

Відбір на отримання стипендій здійснюється за результатами етапів конкурсу, академічної успішності, рекомендацій від адміністрації школи,рівнем володіння письмовою та розмовною англійською мовою. Найважливішим критерієм відбору є виступ на інтерв’ю, яке проводиться представниками Робочої Групи НМС з Великобританії.

Цього року до участі в конкурсі запрошуються учні шкіл віком 15-16 років (дата народження: 01.03.2000 р. – 28.08.2001 р.).

3 грудня 2016 року на базі Кіровоградського інституту комерції відбувся 1-й тур конкурсу Ельворті-НМС на навчання у Великобританії. Бажання взяти участь у конкурсі виявили старшокласники із різних куточків Кіровоградщини: м.Кропивницького, Гайворону, Олександрії, Світловодська. Учасники продемонстрували високий рівень володіння англійською мовою і успішно пройшли тестування.

Другий тур конкурсу Ельворті-НМС відбудеться 10 грудня 2016 року об 11.00 у приміщенні Кіровоградського інституту комерції за адресою: м.Кропивницький, вул. Шевченка, 21/27.

{jcomments off}

Детальніше...