1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

Наша історія

 _2 Закон України "Про освіту" стимулював виникнення нових навчальних закладів різної форми власності, що ставили на меті підготовку кадрів для народного господарства з вищою освітою з гостродефіцитних спеціальностей.
      У 1993 р. в Кіровограді виникає Кіровоградський інститут комерції. На відміну від дореволюційних училищ інститут є вищим навчальним закладом, але він продовжує традиції комерційної освіти в місті: готує спеціалістів у сфері бізнесу, управління економікою, бухгалтерської справи, торгівлі; особлива увага приділяється мовній підготовці випускників. Слово "комерція" в назві інституту в контексті місцевої історії означає наступність традицій бізнес-освіти в місті, виходить за рамки суто комерційної спеціалізації навчання. В основу діяльності інституту покладено нові, прогресивні, в тому числі і зарубіжні, технології підготовки спеціалістів та удосконалений вітчизняний досвід кращих ВНЗ України. В інституті навчаються студенти з Кіровоградської та інших областей України.
       Навчання в інституті орієнтоване на формування у студентів глибоких теоретичних знань та практичних навичок. Велика увага приділяється участі у Всеукраїнських конкурсах наукових студентських робіт, студентських олімпіадах та конференціях. Студенти інституту протягом останніх 4-х років - постійні учасники щорічної наукової конференції молодих вчених. Проведення конкурсів та олімпіад для старшокласників шкіл протягом останніх 3-х років забезпечує залучення до студентських лав якісно підготовлених абітурієнтів; переможці олімпіад та конкурсів отримують пільги при вступі до інституту. Школярі, що закінчили середні та середні спеціальні навчальні заклади з дипломами з відзнакою, отримують ректорські стипендії. Фахівці інституту уважно вивчають ринок праці і кожен рік намагаються удосконалювати програми навчальних курсів у відповідності до вимог часу.
       Досягнуті успіхи стали можливими передусім завдяки високому рівню викладання у ВНЗ. Кадрова  політика в інституті ведеться на основі ретельного підбору висококваліфікованих досвідчених фахівців і здібної молоді. Програми міжнародних зв'язків інституту забезпечують зростання професійного рівня викладачів. Так, стажування у Центральноєвропейському університеті (Будапешт), Міжнародному центрі менеджменту "Лованіум" (Бельгія), британських університетах (Лафборо, Лідз, Саррі, Лютон, Менсфілд, Бакінгем), університеті Міннесоти (США), заохочення до складання екзаменів на міжнародні сертифікати (Кембріджський сертифікат, TOEFL) призводять до покращення кадрового потенціалу інституту. Викладачі цього навчального закладу також беруть участь у міжнародних програмах з розвитку бізнесу, фінансованих європейських союзах (Productivity Initiative Programme, TACIS; JICAP, UK). Для студентів та викладачів інституту організовано безкоштовні курси підготовки до складання екзамену TOEFL, ректорат оплачує вартість складання міжнародних екзаменів викладачами інституту.
       Кіровоградський інститут комерції протягом багатьох років підтримує наукові зв'язки з ученими та  студентами Польщі, Росії, Великобританії, Угорщини. Ці зв'язки здійснюються шляхом обміну викладачами, стажувань, публікацій наукових праць, обміну досвідом роботи, участі в дискусіях з питань економічного розвитку, "круглих столів" за участю керівників-практиків та публічних лекцій, що проводяться відомими вченими, відвідування наукових установ та навчальних закладів різних країн тощо.
       Проведення наукових конференцій за участю Міжнародного Валютного Фонду, Корпусу Миру, Американського Дому, Британської Ради сприяє обміну міжнародним досвідом. Починаючи з 1996 року в інституті постійно працюють радники Британської служби консультацій за кордоном, Корпусу миру США. За останні десять років економічна ситуація зазнала докорінних змін. Для людей практичного бізнесу знання економіки стало тепер конче потрібним. Зі свого боку, науковці переглянули свої теорії, щоб виявити реальну ситуацію. Спеціалісти з фінансів, бухгалтерського обліку, маркетингу повинні бути озброєні знаннями, що відповідають сучасним вимогам. У зв'язку з цим інститут надає майбутнім фахівцям з фінансів, бухгалтерського обліку, маркетингу цілу низку необхідних знань, які дозволяють формувати спеціаліста достатньо високого рівня.

НАШІ ДОСЯГНЕННЯ

svid-1   svid-2   svid-3

svid-4   svid-5   svid-6

svid-7   svid-8

svid-9   svid-10

svid-11

Навігація

Оголошення

Приймальна комісія

Кіровоградський інститут комерції оголошує набір на підготовку фахівців з вищою освітою за освітньо–кваліфікаційними рівнями бакалавра та спеціаліста відповідно до ліцензії.

Як подати документи:
 • Заява на вступ для першого курсу, ступінь "бакалавр", подається до загальнодержавної системи "Електронний вступ"    Електронний вступ
 • Заява на вступ на 2, 3 курс, ступінь "бакалавр", та на 5 курс освітньо-кваліфікаційного рівня "спеціаліст", подається в письмовій формі за адресою: м. Кіровоград, вул. Шевченко, буд. 21/27, або в електронній формі на поштову адресу main @ kik.kr.ua Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам необхідно включити Javascript для того, щоб її побачити.
 • Завантажити заяву на вступ на освітньо-кваліфікаційний рівень "бакалавр" (2, 3 курс) - файл barcelor_2-3.doc
 • Завантажити заяву на вступ на освітньо-кваліфікаційний рівень "спеціаліст" - файл specialist_2-3.doc

 

Шифр та найменування галузі знань 07 Управління та адміністрування

Ліцензований обсяг

Термін дії ліцензії 

Денна

Заочна

Код та напрям підготовки бакалаврів

     

075 Маркетинг

25

25

безстроково

072 Фінанси, банківська справа та страхування

30

30

безстроково

071 Облік і оподаткування

30

30

безстроково

Код та назва спеціальності підготовки

     

075 Маркетинг

25

25

безстроково

071 Облік і оподаткування

30

30

безстроково

072 Фінанси, банківська справа та страхування

30

30

безстроково

На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра приймаються особи з повною загальною середньою освітою.
На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста приймаються особи, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра.
Термін навчання в Кіровоградському інституті комерції:
підготовка бакалаврів – 4 роки (базова вища освіта);
підготовка спеціалістів – 1 рік (повна вища освіта).

 Документи, необхідні для вступу в інститут:

       Вступники подають заяву про вступ до інституту, в якій вказують напрям підготовки (спеціальність – у разі вступу на навчання за програмами бакалавра, спеціаліста), форму та джерела фінансування навчання, і стверджують особистим підписом факт ознайомлення з Правилами прийому, наявною ліцензією і сертифікатом про акредитацію інституту.

  До заяви вступник додає:

 • Документ державного зразка про освіту, на основі якого здійснюється вступ, і додаток* до нього (оригінал або завірена ксерокопія);
 • Cертифікат ЗНО Українського центру оцінювання якості освіти (для вступників на основі повної загальної середньої освіти);
 • Медичну довідку за формою 086-о або її ксерокопію;
 • Чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см;
 • Ксерокопію довідки ДПА про присвоєння ідентифікаційного номера;
 • Ксерокопію першої та другої сторінок паспорта;
 • Встановлені законодавством України документи, якщо вступник претендує на пільги.

     Паспорт (свідоцтво про народження для осіб, які за віком не мають паспорта), військовий квиток (посвідчення про приписку до призовної дільниці) вступник пред'являє особисто.

МИ ОБІЦЯЄМО ВАМ:

    • Високу ефективність навчання;
    • Практичну цілеспрямованість курсів;
    • Вивчення англійської мови за допомогою інтенсивних методик та постійного спілкування з носіями англійської мови;
    • Працевлаштування вже на 4,5 курсах та сприяння розвитку Вашої кар'єри;
    • Всебічний розвиток та самореалізацію в студентському середовищі;
    • Диплом державного зразка.{jcomments off}

Детальніше...

Конкурс Ельворті-НМС

Цього року, як і раніше, учні середніх навчальних закладів м. Кропивницького і Кіровоградської області мають можливість виграти стипендію Ельворті-HMC на навчання у Великій Британії протягом одного року. Конкурс адмініструється Радою Асоціації Директорів приватних шкіл Великобританії (НМС) в рамках проекту для Центральної та Східної Європи і проводиться на базі нашого навчального закладу.

Стипендія Ельворті-НМС була започаткована в 2007 році за ініціативою Майкла Кларксона Вебба - онука Роберта Ельворті, як своєрідне продовження знаного проекту – стипендії ім. Ельворті, яка надавала можливість кіровоградським школярам навчатися у престижній приватній англійській школі Чігвелл у графстві Ессекс.

Переможці конкурсу Ельворті-НМС розподіляються по школах Великобританії, всі з яких мають високий рівень наукових, спортивних і культурних досягнень.

Стипендія покриває повну вартість навчання, харчування та проживання у Великобританії.Проект НМС також надає певну суму на додаткові витрати, такі як участь у культурних і туристичних заходах.

Більше 50 кіровоградських школярів вже стали стипендіатами програми Ельворті-НМС і змогли безкоштовно навчатися у британських школах протягом одного навчального року.

 Конкурс проводиться в три етапи, які включають:
- лексико-граматичний тест на володіння англійською мовою (3 грудня 2016 року);
- написання твору англійською мовою на задану тему (10 грудня 2016 року);
- інтерв’ю з представниками Робочої Групи НМС з Великобританії (13 січня 2017 року).

Відбір на отримання стипендій здійснюється за результатами етапів конкурсу, академічної успішності, рекомендацій від адміністрації школи,рівнем володіння письмовою та розмовною англійською мовою. Найважливішим критерієм відбору є виступ на інтерв’ю, яке проводиться представниками Робочої Групи НМС з Великобританії.

Цього року до участі в конкурсі запрошуються учні шкіл віком 15-16 років (дата народження: 01.03.2000 р. – 28.08.2001 р.).

3 грудня 2016 року на базі Кіровоградського інституту комерції відбувся 1-й тур конкурсу Ельворті-НМС на навчання у Великобританії. Бажання взяти участь у конкурсі виявили старшокласники із різних куточків Кіровоградщини: м.Кропивницького, Гайворону, Олександрії, Світловодська. Учасники продемонстрували високий рівень володіння англійською мовою і успішно пройшли тестування.

Другий тур конкурсу Ельворті-НМС відбудеться 10 грудня 2016 року об 11.00 у приміщенні Кіровоградського інституту комерції за адресою: м.Кропивницький, вул. Шевченка, 21/27.

{jcomments off}

Детальніше...